woda destylowana do autoklawów

 

Tinget GmbH

 tinget assistance - ogólnopolski serwis autoklawów

 

Autoryzowany serwis -

obsługujemy teren całej Polski.

 autoklawy klasy B

 

Raty 0%

kupuj nasze produkty w systemie ratalnym 0%

autoklaw na raty 0%

autoklaw najdłuższa gwarancjaMy nie mówimy o jakości, my ją tworzymy.

Nie składamy także obietnic, my dajemy gwarancje.

 

DO 5 LAT GWARANCJI

 

certyfikat medyczny CE

Nasze autoklawy są certyfikowane przez niemiecką jednostkę notyfikowaną TÜV Rheinland

Posiadają certyfikowane zawory bezpieczeństwa, umożliwiające zgłoszenie autoklawu do UDT.

TINGET®
21 listopada 2014 roku

minął rok od dnia, kiedy to firma Tinget GmbH sprzedała swój tysięczny autoklaw w Polsce. 

Już dziś sprawdź nowe, promocyjne ceny u naszych dilerów.

 

autoklaw klasa B Tinget Live

Rok 2014 był wytężonym okresem dla naszych inżynierów, szykujących wprowadzenie nowej - czwartej już generacji autoklawów do sprzedaży. Po dwuletnim okresie prac związanych z uruchomieniem nowej produkcji, nasze projekty są gotowe do zaprezentowania. Zaplanowane na rok 2015 premiery mają za zadanie odświeżyć naszą ofertę, udawadniając tym samym, iż Państwa uwagi kierowane do dystrybutorów firmy Tinget GmbH wciąż spotykają się z naszym zainteresowaniem i zrozumieniem. Podstawowa oferta TINGET® zostanie uzupełniona serią Live, niedostępną wcześniej na rynku polskim. Pożegnalnym akcentem z autoklawami drugiej i trzeciej generacji, jest zmiana kolorystyki z niebieskiej na czarną, która pojawiła się na wszystkich modelach w połowie 2014 roku. W 2015 roku wycofane zostaną ze sprzedaży modele STE-23L trzeciej generacji, oraz autoklaw 24 litrowy (o wydłużonej komorze sterylizacyjnej). Zastąpi je czwarta generacja, oparta na najnowszych komponentach dostarczanych od naszych zaufanych od lat dostawców. Poza nowym designem zauważalna jest także rozbudowa największego z modeli. Do 2015 roku autoklaw z długą komorą sterylizacyjną oparty był konstrukcyjnie na modelu 16-litrowym drugiej generacji. Od 2015 roku bazą dla tego autoklawu będzie model 23-litrowy, czwartej generacji TINGET®

Ostatnie lata TINGET® w Polsce:

2013r: wprowadzenie na polskim rynku programu TINGET® security oraz TINGET® assistance, minimalizuje koszty związane z serwisem naszych urządzeń. Niezależnie od lokalizacji gabinetu w którym pracuje nasz autoklaw, każdy użytkownik dostaje błyskawiczneautoklaw 8l klasa b wsparcie techniczne i serwisowe. Krok ten przyczynia się do 12 procentowego wzrostu sprzedaży w stosunku do roku 2012, dzięki czemu w listopadzie osiągamy niebywały sukces sprzedając nasz tysięczny autoklaw w Polsce. Wynik ten uświadamia nas w przekonaniu, iż polski rynek reprezentowany jest przez wymagających klientów, oczekujących nie tylko produktów najwyższej jakości, ale i obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego począwszy od 2013 roku, każdy posiadacz naszego autoklawu w Polsce dostaje dodatkowy bonus w postaci 10% rabatu na zakup rękawów i kopert do sterylizacji narzędzi.

2012rświętujemy z Państwem 5-lecie naszej obecności na polskim rynku, wprowadzając zakupy premiowane pobytem na słonecznym Cyprze, oraz opcjonalną pięcioletnią gwarancję na nasze sterylizatory. Dla firmy Tinget GmbH jest to także rok rozpoczęcia prac nad nowąZ Tingetem na Cypr generacją autoklawów, których premiera zaplanowana zostaje na rok 2015. Patrząc w przyszłość, podejmujemy także decyzję o wycofaniu z naszej oferty wszystkich modeli klasy N. Autoklawy klasy B zmieniają swą kolorystykę z bordowej na niebieską. W ofercie pojawia się autoklaw wyposażony w długą komorę sterylizacyjną, która umożliwia sterylizację narzędzi o długości nawet 55cm. 

2011r: wprowadzamy do sprzedaży drugą generację autoklawów TINGET®, która wyposażonaautoklaw z usb zostaje w cyfrowy zapis danych. Charakterystyczny port USB ma za zadanie zastąpić drukarkę termiczną, oraz uprościć pracę związaną z archiwizacją danych z procesów sterylizacyjnych. Innowacja techniczna nie pociąga jednak za sobą zwyżki cen co sprawia, iż modele drugiej generacji stają się liderem sprzedaży nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Potwierdza to również zasadność naszej polityki handlowej "jakość za rozsądną cenę".

2010r: pojawia się autoklaw wyposażony w program do sterylizacji płynów. Umożliwia onautoklawy klasy b tinget sterylizację nie tylko płynów, ale i pożywek w laboratoriach. Nasze urządzenia znajdują uznanie w oczach instytutów badawczych, oraz szkół wyższych. Z dumą dostarczamy nasz autoklaw na Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Wśród naszych odbiorców pojawiają się firmy farmaceutyczne, zakłady przetwórstwa spożywczego, oraz instytucje państwowe ze stacjami sanitarno epidemiologicznymi na czele. Obsługujemy także zlecenia na rzecz polskiej armii, więziennictwa i rzecz jasna służby zdrowia. 

2009r: rosnąca popularność autoklawów ośmiolitrowych, oraz pozytywne kojarzenie markiautoklawy tinget TINGET® sprawia, iż rozszerzamy rozszerzamy naszą ofertę skierowaną na polski rynek, która obejmuje w sumie aż 10 modeli autoklawów, reprezentujących klasy N i B. Krok ten po raz kolejny zwraca uwagę Klientów na naszą markę, bowiem żadna inna firma nie oferuje w tym czasie tak bogatego wyboru autoklawów w Polsce. Popularność organizowanych szkoleń z zakresu obsługi autoklawu i sterylizacji narzędzi, doprowadza do wyjścia z nimi poza obręb sali konferencyjnej w Łodzi. Nasi serwisanci zaczynają docierać do Państwa gabinetów w całej Polsce. Odnotowujemy także coraz większy ruch ze strony branży kosmetologicznej. 

2008r: uruchamiamy profesjonalny serwis w Polsce, oferujący usługi gwarancyjne iszkolenia z obsługi autoklawu pogwarancyjne produktów TINGET®. Rozpoczynamy darmowe szkolenia z zakresu prawidłowej sterylizacji narzędzi w autoklawie, które odbywają się cyklicznie w siedzibie firmy gebiss.pl w Łodzi. Uczestnicy szkoleń poznając nasze produkty, podnoszą także swoje kwalifikacje mające na celu zagłębianie niezbędnej wiedzy potrzebnej do pracy w sterylizatornii. 

2007r: debiutujemy na polskim rynku z autoklawami ośmio litrowymi klasy N i B. Wdrażamymały autoklaw klasy b poprzez szkolenia personelu firmy gebiss.pl, nasz model obsługi sprzedaży i serwisu urządzeń marki TINGET®. Rozpoczynająca się sprzedaż w Polsce jest stale monitorowana przez nasz dział handlowy, celem ustalenia preferencji polskich Klientów. Podsumowanie wyników sprzedaży na koniec 2007 roku pokazuje, iż w stosunku 64% do 36% popularniejsze były modele klasy B. Zapada decyzja, by uczcić ten wynik zmianą kolorystyki zwycięskiego autoklawu. Od 2008 roku, autoklaw ośmio litrowy klasy B marki TINGET® dostępny na polskim rynku jest w kolorystyce zielonej. Ten stan utrzyma się aż do czasu wycofania z naszej oferty modeli pierwszej generacji.

2006r: podpisanie umowy z firmą gebiss.pl, która staje się naszym oficjalnym przedstawiecielem w Polsce.

 

Dziś, w obliczu umocnienia się marki TINGET® w Polsce, pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za okazane zaufanie, oraz zapewnić Szanownych Klientów, iż podejmowane przez nas działania są dalekosiężne i uwzględniają zarówno postęp dokonujący się w branży medycznej, jak i ewolucję przepisów unijnych. Pamiętając, iż grono odbiorców naszych produktów jest szerokie, dokładamy starań by każdy Klient znalazł w naszej ofercie autoklaw, który spełni jego wszystkie wymagania.